Články: Aloe Vera


Gel z listů Aloe vera

(ID: aloe-gel.eu_gel)

21.2.2013: aloe-gel.eu: Pod označením Aloe vera gel nehledejte nějaký vlasový gel, i takové však existují. Aloe gelem se označuje gel s léčebnými účinky. Používá se zevně například proti akné nebo při jiných kožních onemocněních. Gel z aloe se používá také při ekzémech, lupénce (psoriáze). Mnohostranné použití proto desítkám onemocnění má pití gelu, tedy jeho vnitřní užívání.

Přírodní koktejl Aloe vera

(ID: n-aloe0018)

16.9.2012: majorica.cz: Aloe Vera patří mezi sukulentní liliovité rostliny a odedávna je používána jako první pomoc při povrchových poraněních, tržných ranách, odřeninách a spáleninách. Umí totiž velmi rychle zklidňovat a hojit pokožku. Navíc účinně pomáhá řešit řadu kožních problémů. Málokdo o Aloe ale ví, že při pravidelném pití gelu z Aloe Vera pozitivně působí na naši imunitu, čistí střeva a roztahuje kapiláry. Proč se tak děje?

Aloe Vera je královnou léčivých rostlin

(ID: n-aloe0001)

7.4.2012: thomassabo.cz: Pokud trpíte nějakou nemocí nebo oslabenou imunitou, mohlo by Vás zajímat, že rostlina Aloe Vera, kterou lidé tisíce let považují za královnu mezi léčivými rostlinami, může skutečně pomoci.

Proč pít Aloe Vera gel

(ID: n-aloe0008)

17.12.2011: beauty-lashes.cz: Výrobky obsahující Aloe Vera (pleťová kosmetika, krémy, pleťové masky, šampóny, holicí pěny, hygienické potřeby, menstruační vložky, toaletní papír, žiletky, nápoje, ponožky s Aloe Vera). Aloe Vera gel má až neskutečné léčivé účinky. Pomůže nám pití Aloe Vera gelu od našich zdravotních problémů?

Aloe Vera jako domácí lékárna

(ID: n-aloe0010)

11.9.2011: terapie-brno.cz: Velká část léků v naší lékárně může být nahrazena produkty z Aloe Vera. O aloe se hovoří jako o královně léčivých rostlin, lékaři v květináči, zázraku z pouště nebo rostlině nesmrtelnosti.

Jak poznat kvalitu Aloe Vera

(ID: n-aloe0009)

19.7.2013: masaz-brno.eu: Jak mezi různými značkami přípravků z Aloe Vera najít ty nejkvalitnější a jak poznat rozdíly v kvalitě?

Aloe vera - domácí lékárna

(ID: n-aloe0004)

13.8.2014: salonprincess.wz.cz: Léčivé účinky gelu Aloe Vera známe mnoho tisíc let. Potravinové doplňky z Aloe Vera umí výrazně pomáhat při léčbě mnoha chronických i akutních nemocí.

Aloe vera - doktor v květináči

(ID: n-aloe0003)

23.12.2010: barovy-pult.cz: Má-li náš organismus sníženou imunitu, můžeme snadno onemocnět a obtížně s nemocí bojovat. Co všechno Aloe Vera gel dokáže?

Aloe Vera, královna léčivých rostlin

(ID: n-aloe0002)

2.9.2010: svecpodlahy.cz: Podlaháři často přicházejí při práci do styku s chemickými látkami a jejich organismus může být jimi chronicky intoxikován. To ve svém důsledku vede k iniciaci a vzniku nemocí s nepříznivým účinkem na imunitní systém.


eWord.cz | © 2010-2020 | mapa stránek