Články: Prodloužení řas (2)


Prodlužování řas kapkami

(ID: n-lashes0003)

12.1.2013: wazzub.sk: Tuzemský kosmetický trh nedávno obohatila novinka ze zámoří, kapky na prodlužování řas Perfect Lashes. Obsahují speciální bioaktivní stimulátor růstu řas, který se pravidelně nanáší na horní víčka a způsobuje intenzivní zhoustnutí, zpevnění a především růst řas.

Techniky prodlužování řas

(ID: n-lashes0004)

31.3.2013: joidart.cz: Slyšely jste už, milé dámy, o přirozeném prodlužování řas? Umělé řasy vždy zůstanou umělou náhražkou a přirozeně prodloužené řasy dokáží vykouzlit svůdný pohled hollywoodské hvězdy. Aktuální hit, to jsou kapky na prodlužování řas Perfect Lashes.

Jak na prodlužování řas

(ID: n-lashes0021)

29.6.2014: masaz-brno.eu: Pro ženy nespokojené s krátkými a řídkými řasami máme dobrou zprávu. Na trhu je k mání sérum na prodlužování řas Beauty Lashes.

Prodlužování řas kapkami

(ID: n-lashes0022)

9.7.2014: pandora-brno.cz: Co byste řekli tomu přirozeně si prodloužit řasy v pohodlí domova? Proč ztrácet čas nad při výběru mnohdy neúčinné řasenky, která jen zvětší objem a na chvíli řasy prodlouží? Vyzkoušejte prodlužování svých řas kapkami Beauty Lashes.

Prodlužovat řasy je stále v módě

(ID: n-lashes0023)

10.7.2014: ibeauty.cz: Hlavním důvodem, proč je prodloužení řas čím dál více "in", je fakt, že ženy touží po krásných, dlouhých, hustých tmavých řasách. A za tím se, jak jinak, skrývá přirozená ženská sexualita.

Nové techniky prodlužování řas

(ID: n-lashes0005)

1.9.2014: terapie-brno.cz: Zahušťování a prodlužování řas umělými řasami technikou řasa na řasu. Materiálem pro umělé řasy je hypoalergenní monofil nebo hedvábí, vlákna mají různé délky, tloušťky a zakřivení. Hitem, který k nám přichází z USA, jsou kapky na prodlužování řas s bioaktivními stimulátory růstu.

Jak na prodlužování řas

(ID: n-lashes0017)

17.1.2013: kosmeticky-salon-brno.eu: Srovnáním dvou zcela odlišných metod prodlužování řas zjistíme jejich výhody i nevýhody. Umělé řasy se lepí a jsou vidět ihned, kdežto aplikování kapek s růstovými stimulátory probíhá několik měsíců a výsledný efekt je postupný.

Vlastní prodloužené versus umělé řasy

(ID: n-lashes0018)

15.2.2013: beauty-lashes.cz: Krásné řasy, stejně jako pěstěné ruce a projasněný obličej, jsou důležité při komunikaci začínající pohledem z očí do očí. Během několika prvních sekund totiž uděláme na jiného člověka základní dojem. Proto jsou jasné oči a zdravé, dlouhé a krásné řasy tak důležité.

Prodlužování řas přirozeně a efektivně

(ID: n-lashes0020)

19.2.2013: kadernictvi-brno.eu: Nový kosmetický přípravek Beauty Lashes, neboli kapičky na prodlužování řas, představuje relativně levnou možnost, jak získat krásné, dlouhé a husté přirozené řasy. Doplňkem ke kapkám Beauty je výživové sérum na řasy Perfect Lashes, které se dá pořídit za velmi příznivou cenu kolem 360,- Kč.

Svůdné řasy nevěsty

(ID: n-lashes0024)

9.7.2014: salonprincess.wz.cz: Která nevěsta by chtěla mít dlouhé a svůdné řasy? Přece každá! A protože se svatba plánuje většinou nějakou dobu předem, tak proč nezkusit působení růstových stimulátorů a prodloužit si své přirozené řasy?


eWord.cz | © 2010-2020 | mapa stránek