Články: Prodlužování řas a umělé řasy (1)


Umělé řasy a princip prodlužování řas

(ID: n-lashes0006)

2.6.2011: kralickovazahradka.cz: Prodlužování řas umělými vlákny je metodou se semipermanentním účinkem, protože umělé řasy se nalepují, nevydrží nalepené věčně a naše vlastní řasy přece také vypadávají a obnovují se. Lepení umělých řas se provádí zpravidla technikou řasa na řasu, tedy každá řasa samostatně, což je velmi pracný a proto i cenově náročnější postup.

Sérum na prodlužování řas

(ID: n-lashes0001)

27.8.2011: svecdecor.cz: Většina žen zná nebo alespoň slyšela o klasické metodě prodlužování řas, kdy se v kosmetickém salónu umělé řasy nalepují na řasy vlastní. Po celém světě se ale rozšiřuje nová metoda, při které si žena sama nanáší houbičkovým aplikátorem růstový stimulátor přímo na horní oční víčko. Aktivní látky pronikají k řasovým kořínkům a vyvolávají přirozené prodloužení řas.

Kapky na růst a prodlužování řas

(ID: n-lashes0002)

28.8.2011: aloe-info.cz: Kapky na růst řas PerfectLashes se nanášejí na horní víčka k řasovým kořínkům, odkud se účinné látky dostávají až k řasovému lůžku. Při mrkání se kapky automaticky přenesou na víčko spodní. Praxe ukazuje, že tento postup funguje pro stimulování růstu a prodlužování řas na obou víčkách.

Umělé řasy nebo prodlužování řas?

(ID: n-lashes0007)

2.9.2011: decorlit.cz: Při klasické metodě prodlužování se na přírodní řasy nanese kvalitní lepidlo a nalepí se umělé řasy. Nevýhoda spočíváv nutnosti dolepovat a navštěvovat kosmetický salon, protože tento postup většina žen sama nezvládne. Proč tedy nezkusit kapky na prodloužení řas růstovým stimulátorem? Aplikace je banálně jednoduchá a nezvládne ji snad jen žena s oběma rukama zlomenýma a v sádře.

Prodloužení řas (Praha, Brno, Ostrava)

(ID: n-lashes0009)

27.9.2011: mileycyrusfanpage.info: Kosmetické salony nejen v regionech Praha, Brno, Ostrava, praktikují prodloužení řas technikou řasa na řasu, kdy se na vlastní řasu nanese přírodní lepidlo a naleí řasy umělé. Je to klasický postup, nicméně umělé řasy se mohou odlepovat, odpadávat a také k tomu běžně dochází.

Prodlužování řas (Praha, Brno, Ostrava)

(ID: n-lashes0008)

1.10.2011: demilovatofanpage.info: Na český trh přichází ojedinělá novinka, kapky na prodlužování řas Perfect Lashes. Co je na nich tak "zázračného"? Nejsou kapky na prodloužení řas jen dalším pokusem vytáhnout z ženských peněženek další peníze? Zřejmě ně, protože obsahují sérum s bioaktivátorem pro růst řas a výsledky jsou velmi zajímavé. Oproti nalepování umělých řas navíc odpadá nutnost chodit do kosmetických salonů (Praha, Brno, Ostrava) a odcházet s nalepenými umělými řasami.

Perfect Lashes - prodlužování řas (Praha, Brno, Ostrava)

(ID: n-lashes0010)

6.11.2011: selenagomezfanpage.info: Nedávno se v Česku objevila novinka, kapky na prodlužování řas. Princip fungování kapek Perfect Lashes spočívá v bioaktivním růstovém stimulátoru, po jehož pravidelné aplikaci se během několika měsíců projeví přirozené prodloužení řas. Kapky jsou v kosmetickém pouzdru a šroubovací uzávěr je opatřen houbičkou, kterou se pohodlně a beze ztrát kapky na horní víčka aplikují.

Perfect Lashes - prodloužení řas s dlouhotrvajícím efektem

(ID: n-lashes0011)

12.11.2011: scarletfanpage.info: Novým trendy prvkem, po kterém touží stále více žen a dívek, je přirozené prodloužení řas kapkami s obsahem bioaktivního stimulátoru růstu řas. Kapky Perfect Lashes skutečně dokážou prodloužit řasy za tři měsíce až o 50%. Také chcete mít vlastní dlouhé řasy a dosáhnout svůdného pohledu? Pokud ano, vyzkoušejte kapky na prodlužování řas…

Přirozené prodlužování řas nebo umělé řasy?

(ID: n-lashes0012)

10.7.2012: majorica.cz: Většina žen touží mít dlouhé a husté řasy, díky kterým by vypadaly jako sexy modelky. Pokud se zatím dlouhým řasami pochlubit nemůžete, nezoufejte si a začněte si své řasy vhodnou metodou prodlužovat. Buď si zajděte do salónu nalepit umělé řasy nebo vyzkoušejte kapky na prodlužování řas Beauty Lashes. Článek je zaměřen na stručný popis obou metod prodlužování řas.

Umělé řasy a prodlužování řas kapkami Beauty Lashes

(ID: n-lashes0013)

17.7.2012: colostrum-info.cz: Svůdný pohled zpod dlouhých řas chce mít většina žen, ale ne každá jej od matky přírody dostala do vínku. Techniky prodlužování řas se je snaží vhodným způsobem prodloužit. Buď se nalepují umělé řasy nebo se aplikují kapky s růstovými stimulátory s cílem dosáhnout přirozeného prodloužení řas.

Umělé řasy mají konkurenci – kapky na prodloužení řas

(ID: n-lashes0014)

26.8.2012: skakaciboty.kvalitne.cz: Umělé řasy, zdá se, mají velkou konkurenci. Kapky na prodloužení řas, nedávno uvedené na český trh, vykazují velmi zajímavé výsledky při prodlužování řas. Kapky s růstovým stimulátorem Beauty Lashes je vhodné doplnit o řasový kondicionér Perfect Lashes Keratin. Nalepované umělé řasy, vyrobené ze sebekvalitnějších materiálů, zůstanou vždy jen jakousi náhražkou, která nemůže dosahovat kvality přirozených řas.

Jak fungují kapky na prodlužování řas

(ID: n-lashes0015)

8.10.2012: wellness-trend.cz: Pokud se zamyslíte nad tím, kolik peněz a času Vás stojí pečovat o kvalitní vzhled svých řas, zjistíte, že koupit si kapky na prodlužování řas vyjde levněji než v salonech opakovaně platit za nalepování a doplňování umělých řas. Navíc budou Vaše vlastní a prodloužené řasy při pravidelném nanášení řasového séra déle krášlit Vaše oči.

Jak funguje prodlužování řas kapkami

(ID: n-lashes0016)

20.11.2016: mujstyl.com: Chcete-li si prodloužit řasy, můžete si nechat speciálním lepidlem nalepit řasy umělé nebo vyzkoušet prodlužování řas kapkami Beauty Lashes. Záleží jen na Vás, kterou možnost si vyberete.


eWord.cz | © 2010-2020 | mapa stránek